| andri22 a întrebat:

Buna vreau si eu statusuri noi si haioase de diverse poze puse pe facebook mai noi chiar din 2013? Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| Claudia15Maria a răspuns:

Vinul este "poezie la sticla"!
Nu exista femei urate, ci doar barbati insuficient de beti!
Fiecare trebuie sa creada in ceva. Eu cred ca voi mai bea un paharel.
Toti spunem ca ne lasam de bautura, dar suntem deja beti cand spunem asta.
Alcoolul poate fi cel mai de temut dusman al omului, dar biblia zice sa-ti iubesti dusmanul!
Evita mahmureala: ramai beat!
Daca mi-ar suge Dracula sangele, s-ar imbata!
Eu spun NU alcoolului, dar el nu ma asculta...
Fir-ar mama ei de viata: am baut si vad in ceata!
Cioc-cioc! - Cine-i? - Berea! - Intra!
Cei mai buni prieteni nu te lasa sa faci prostii SINGUR
Daca ti se pare ca intelegi o femeie. Ai dreptate "Ti Se Pare"
Că l-ai iubit, da, adevărat, e păcat? ok, i-ai demonstrat că ți la el, și ce-a pierdut când a plecat...
Era o copilă cândva. Acum gândește altfel puștoaica.
Ne certăm dar apoi ne împăcăm, îți greșesc și mă ierți, te sărut și-apoi uităm.
Dacă vreodată mă-ta îți va spune că vagabonții te învață să bei, liniștește-o spunându-i: Mamă, eu îi învăț pe ei.
Ea e criminală, cu toții o știți. E cea mai indicată dintre fetele cuminți.
E exact ca mine, iar asta face ca totul să meargă bine.
Dacă Albă ca zăpada apare pe-aici, tu să-i spui că sunt la bere cu cei 7 pitici.
Nu o ai nici tu, nu o au nici alții, e genu' de fată ce nu se bagă în relații.
Nu e înger, n-are aripi. E doar actoru' principal din lumea mea cu patimi.
E fata care stă zâmbind atunci când vii acasă, și poţi jura că nu e alta mai frumoasă.
Ști ceva? Hai pa. M-am săturat de provocare. Pentru mine toți și-ar pune banii la vânzare
Trag un fum sperând că-l voi uita, dar știu bine că asta nu aprobă inima.
Asta-i pentru mine, asta-i pentru ai mei. N-am să le zic numele că se știu ei. Funda?

6 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| BreeTPU a răspuns:

Probabil cele mai haioase http://www.bree.ro/statusuri/haioase.php

| givehelp a răspuns:

Sa tinem un minut de reculegere pentru toti cei care in fiecare zi crapa de invidie ca o duc foarte bine...