| Dianaa94 a întrebat:

Vreau sa fac o poveste de dragoste(benzi desenate) si as vrea cateva idei.
Fundaa+ vot pentru cel mai bun raspuns iar restul votwinking

1 răspuns:
| Tudor1212 a răspuns:

Pai e simplu! poti lua cazul clasic,care de fapt sunt mai multe! de Exemplu, o fata se indragosteste de un baiat, dar ceva familiile nu-i lasa sau gen fac parte din clase sociale diferite.Sau ia un caz din viata ta.Ma gandesc ca ai fost o data indragostita de un baiatwinking. Mult succes!