| :X:X a întrebat:

Buna vreau si eu un nume frumos big grin pseundonim poate adica cum ar fi pufi de astea alintate si dulci dragute imi puteti spune voi cateva ideei?:S

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Pissy, Bubulina, Crocolina, Ciubulina, Puisor, Bombonik, Dulce(dulse), dulceata, papusica, ingeras, ingeras cu fite rebele
o fundita pls?blushing

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Iubi, Iubitel, Iubirica, Ingeras, Sufletel, Dragutu, Scumpete, Dulceata, Pisi, Pisoi, Pisoias, Pusi, Motanel, Floricica, Pui, Puiut, Puisor, Puiu, Sweet hart etc.

| Ros3Blu3 a răspuns:

Bubulina... micuta bombonica piticatongue etc big grin

| dutsa a răspuns:

Bunny