| StaiCaTrag a întrebat:

Am si eu pe fata vreo 4-5 cosuri si as vrea sa scap de ele, ce credeti ca as putea face impotriva lor? Daca stiti vreo crema sau ceva pentru ele, un tratament ceva, si sa dispara cat mai repede posibil... Nu vreau sa mai merg la doctor pentru 4 cosuri ca doar nu e sfarsitul lumii, doar ca imi strica aspectul. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bebeusha123 a răspuns:

Eu folosesc skinoren si cand nu gasesc la farmacie skinoren I-au zineryt....amandoua sunt foarte bune mie mi le-a recomandat un doctor

| StaiCaTrag explică (pentru bebeusha123):

Deci au efect? Dispar cosurile?

| bebeusha123 a răspuns (pentru StaiCaTrag):

Dap in 2 sapt deja numai ai nimic

| bebeusha123 a răspuns (pentru StaiCaTrag):

Multu pentru fundita

| StaiCaTrag explică (pentru bebeusha123):

Npc :* :*

5 răspunsuri:
| loredanaFS a răspuns:

Buna. Uite un articol care te-ar putea ajuta http://fetelestiu.ro/......materapie/