| CariocaAlba a întrebat:

Vreau si eww un program de modificat pozee. Dar nu ceva gen PhotoScape. Vreau un program prin care pot schimba culoarea parului, sau a ochilor sau pot lasa pers. respectiva cheala. big grin Sau sa pot adaugaa si nistee >sangee.:" Tin sa mentionez ca nu am intentii macabre!rolling on the floor)))) Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Airplane a răspuns:

Cel care indeplineste aceste functii este PhotoShop-ul big grin Am reusit sa il iau de pe net, dar doar pentru. 30 zile... Daca reusesti sa il iei, iti sugerez sa lucrezi cu cu tutorialele pentru. ca e destul de greu sa umblii cu el...e destul de complex big grin