| OanaElena234 a întrebat:

vreau un raspuns urgent.cand vorbeam cu cineva pe facebook mi s-a virusat putin pc-ul si nu stiu cum, in timp ce scriam mi-a aparut ceva ca a marescc sau sa micsorez paginile web.am marit pagina de facebook si cea de hi5.chestia asta de marit e din bara de sus e history si am dat acolo ca sa apra la normal toate dar nu am reusit poate ma ajuta cineva ca eu nu prea m-am priceput...va rog dau funda celui ce imi spune mai explicit! va pup!:*

Răspuns Câştigător
| ShotYouDown a răspuns:

Apesi CTRL si dai in jos cu rotita de la mouse ca sa micsorezi si dai in sus sa maresti, sper sa mearga

2 răspunsuri:
| OanaElena234 explică:

Ms multttt aman datoare a mersbatting eyelashes

| OanaElena234 explică:

Iti multumesc