| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum sa-mi micsorez publicitatea de pe pagina de facebook deoarece s-a marit cam mult?

2 răspunsuri:
| Mihai_Radu_2000 a răspuns:

Daca este vorba de imaginile tip "AD" ( Advertisment), instaleaza-ti ADblockPlus pentru chrome, ie sau mozzila

| Lambrino a răspuns (pentru Mihai_Radu_2000):

Nu stiu unde se afla imaginile tip "A D", este vb. despre publicitatea din partea dreapta a pagini de facebook, de fapt nu sa marit m-am pronuntat eu gresit, s-a largit cam mult.Cu multe multumiri pentru. raspuns!