| BeLLa33378 a întrebat:

Vreau un sfat. Ce zıcetı e bıne sa ıncepı carıera de FotoModel de la vırsta de 16 anı?

Răspuns Câştigător
| ancutsaaa a răspuns:

Daca chiar vrei poate ca e bine, dar totusi e o meserie grea chiar daca tuturor li se pare usor.Acum depinde si de cat de mult iti doresti.

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Da, nu ai vazut la emisiunea lui Botezatu ca sunt fete de varsta asta, poate si mai mici. Trebuie sa stii daca iti doresti asta cu adevarat, ca nu e deloc usor, si sa arati cum trebuie.

| ღBrunette a răspuns:

Da, dar după ce treci pe la şcoală, totuşi...

| LineGuide a răspuns:

De ce nu? Depinde cum arati, cere sfatul cuiva care nu te cunoaste, si intreaba-l ce parere are despre tine.

| LolaLollita a răspuns:

Bineinteles. Daca asta iti doresti, succes!

| Resurrection a răspuns:

Da,deoarece fetele tinere sunt cele mai cotate in acest domeniu.