| Perversul69 a întrebat:

Hey.De la ce virsta e bine sa incepi o relatie? happy happy happy

Răspuns Câştigător
| iulia972 a răspuns:

Buna! pai poti sa incepi o relatie cand esti pregatit. acum nu stiu eu am avut o relatie la 13 ani (nu cred ca se poate numi relatie dar nah, nu stiam foarte multe la varsta aia laughing)Pe la 15, 16ani constientizezi mai bine ce se intamplahappy

7 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

La cat te simti tu pregatit.Eu am avut prima relatie la 13 ani.

| Angie95 a răspuns:

Cand te simti pregatit. Preferabil 16 ani! laughingwinking

| CreaţaWsz a răspuns (pentru Angie95):

Sunt fete/baieti care au iubit/a de la 12 ani! laughing

| Angie95 a răspuns (pentru CreaţaWsz):

E treaba lor. Eu am spus cum e mai bine. Nu cred ca la 12 ani ai mentalitatea potrivita unei relatii.winking

| CreaţaWsz a răspuns (pentru Angie95):

Mda. Ai dreptate!

| Perversul69 explică (pentru CreaţaWsz):

Hey...si eu am avut o relatii la virsta de 12-13 ani laughing. De aceea si am adresat aceasta intrebare tongue

| CreaţaWsz a răspuns (pentru Perversul69):

Mai toti am avut! laughing