| ºPishcotº a întrebat:

Vroiam sa va intreb, baietii din zodia leu, sunt timizi.happy? Adica, cand le place o fata.cum acctioneaza? Sunt timizi, intra in vorba.happy. Multumesc mult si funda!

Răspuns Câştigător
| Fluture a răspuns:

rolling on the floor
Ma amuza tare tare zodia astalaughing
Dar acum sa revenim.
Eu sunt leu[sunt fata] si din cate stiu, si din propia experienta si de prin horoscoape... leii NU sunt timizi. Sunt exact opus. Directi, cu tupeu. dar ai grija, avem obiceiu sa controlam totu' sis a ne credem superiori. Dar sa stii ca avemm si f multe sentimente si iubire in noi, ceea ce ne face sa fim foarte gelosi. Pentru alte detalii in legatura cu asta da-mi un mesaj:*
Cand le place o fata?
Actioneaza.Ii spun fetei sau flirteaza cu ea fara teama sau frica, timiditate etc.
Acum conteaza si cam ce fire are baiatul.
Cate unu-doi mai sunt si timizi.thinking

oricum.
Multa bafta:*

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tocmai am dat un raspuns la o intrebare aproape identica, numai legata de raci. Raspunsul meu este valabil si aici, doar inlocuieste "raci" cu "lei"!
http://www.tpu.ro/......tioneza-d/

P.S. Personal, cunosc barbati din zodia leu si foarte timizi, si foarte indrazneti - inca o dovada, ca nu putem generaliza, ca zodia n-are foarte mare importanta (si daca tot e sa ne luam dupa ea, conteaza foarte mult si ascendentul).

| ionika17 a răspuns:

Eu sunt in zodia leu si sunt timid, nu stiu daca si ceilantii sunt! Mi-e cand imi place o fata ma uit la ea si dupa imediat imi schimb privireahappy

| Gabriela_6004 a răspuns:

Nu sunt timizi.Sunt genu de persoane foarte orgolioase si foarte tupeisti, le place sa iasa in evidenta:*
fundita:*?