| Riyukii a întrebat:

Vroiam sa va intreb.eu una sunt mai baietoasa.nu suport rozul, sclipiciul, porcariile ornamentale dupa rochii, rochile, fustele.
mai mereu ma cert cu sclifositele din clasa mea si ele sar repede si ma ameninta ca ma spun dirigai.[p. s.:partea cu diriga nu prea are legatura].
mai mereu prefer sa stau cu baietii.adica,sunt multi in clasa, in fosta mea clasa ma intelegeam mai bine cu ei.cu mai toti, acum in clasa noua sunt multi pe care nu`i cunosc si decat vreo 2-3 ii consider prieteni si vorbesc des cu ei. dar aceashi baieti.si inca unii.nu ma lasa deloc in pace.adica ba imi zic intr-un fel, ba imi iau penaru`, ba cartea, ba geaca.ba una ba alta.si dupa aia se linistesc.la petreceri multi din ei ma invita la dans si tot asa.dar.cum s face ca se poarta mai urat cu mine in general si dupa aia. e ok?

Răspuns Câştigător
| GoddesWilma a răspuns:

Buna, si eu sunt la fel nu suport puful rozul, chestiile de fetitse, ma dezgusta total, eu cred ca baietii din clasa de la tine vor doar sa se joace in pauzele de la sch si cand sunt la petreceri cum zici tu vor sa se distreze si incearca sa se comporte cat de cat calumea, nu cred ca e cazul sa iti faci griji incearca sa faci si tu acelasi lucru cu ei poate se invata minte eu asa fac si merge bine

la partea cu fetele ca vor sa te spuna la diriga ta eu nu vad ca si ce chestie e treaba ta cum te imbraci cum te comporti ...eu cred ca ele sunt doar geloase sau invidioase pentru ca te intelegi mai bine cu baietii si nu ca ele
sunt sclifosite si vor sa aiba pe urma cui profita
stiu asta pentru ca exact asa sunt si colegele mele
dar iti dau un sfat
tine capul sus si mergi mai departe
sa nu iti fie frica de nimic in afara de dumnezeuwinking

asa am facut eu cu niste fete de clasa a 10a... voiau sa ma bata si le-am zis ca nu rezolva nimic daca ma lovesc pentru ce nu mi'e frica de bataie nu mi'e frica de ele
si maine zi au venit la mine si mi'au spus daca nu vreau sa fiu prt ca ele
logik ca nu am acc deoarece ele sunt dusmancele mele
succes in continuare pup la thine :*
funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| MEMO a răspuns:

Te place winking

| R_8074 a răspuns:

Nu e ok, dar tu probabil cand te amangesc la scoala ripostezi si asta le place lor. Incearca sa nu ii bagi in seama si ai sa vezi ca te lasa in pace, la mine in clasa colegii mei nu fac asa tocmai pentru ca nu ii bag in seama. Stiu ca daca imi iau penaru sau geaca mi. o vor da inapoi si ii las in pace. Sper ca ti.am fost de ajutor

Funda? :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o mare proasta, vor sa te cuplezi cu ei

| Maruzor a răspuns:

Hey, si eu is la fel. am patit si eu de astea happy don't worry. eventual incearca sa vorbesti cu ei. baietii te vad ca pe una de-a lor, asa se poarta ei in general, probabil nu e cu intentie. da na, eu nu mi-am batut capu' i-am lasat sa ajunga sa ma cunoasca, si timpul a remediat tot tongue