| Maddison a întrebat:

Prietenele mle imi zic ca sunt mult prea baietoasa.Nu imi plac filmele sau declaratiile de dragoste, nu m-am indragostit niciodata, nu-mi plac fustele, cerceii[imi plac bratarile si lantisoarele], nu ma machiez si nici nu imi place machiajul, ascult hip-hop si r&b si nu-mi place rozul. Dar mie nu mi se pare ca sunt prea baietoasa...ma inteleg bine si cu fetele si cu baietii, in reviste ma holbez si eu la baieti si citesc toate barfele, deci am cate ceva din ambele. Voi ce ziceti? sunt prea baietoasa?laughing Raspuns sincer plizzz puppy dog eyes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU
Mi se pare ca m-ai descris pe mine laughing
E mult mai bine sa ia propriul stil[care nu se poate denumi baietoasa sau,, fatoasa,,]decat sa fii ca celelalte fete topite dupa baieti si cu puf roz in cap.
Asa te poti deosebi de celelalte fete
In concluzie nu te schimba.
Aaa, am auzit ca la Antena nu stiu cat va fi un film de dragoste.
Vrei si tu o punga pentru vomitat? laughing laughing
kiss