| PuffuDement a întrebat:

Buna` love struck Am și eu o problema la hi5... Inainte aveam app 300 de vizualizari. Acum am intrat si imi apare 0 vizualizari. dce straight face? crying crying FUNDA si VOT love struck Repede plss love struck

Răspuns Câştigător
| ziz a răspuns:

Si mie imi apar tot 0 vizualizari.
Probabil, in perioada asta, repara sau modifica ceva la hi5.
Stiu ca s'au mai intamplat chestii de astea.Nu puteam sa'mi modific la "Despre mine".sau sa sterg poze.happyNu te teme, o sa-ti apara iar.

Sper ca ti'am fost de ajutor. Fuunda?blushing

6 răspunsuri:
| Noname4love a răspuns:

Pai daca nu ai mai intrat de ceva vreme pe hi5...vizualizarile incep sa scada chiar daca aveai multe.dar nu`i nimic.am patit`o si eu dar peste cateva zile aveam mai multe vizualizari decat inainte. Fundaa?

| heroforyou a răspuns:

Heiiii! ai patit exact ca mine! si eu am 0vizualizari, si eu am pus o intrebare pe TPU dar nu mi-a rasp nimeni! Pg mea de hi5 e exact la fel dar am 0vizualizaricrying ce s-a intamplat oare? cine le-a sters...sad

| Kesi a răspuns:

O data ce ti-am vazut vizulizarile,acestea nu-ti mai apar a doua oara,din simplu motiv pentru ca tu le-ai mai vazut o data(iar cand le mai vezi o data nu se mai considera noi).In momentul in care ai intrat din nou, nu-ti vor mai aparea vizulizari noi, deoarece dupa acele 300 nu au mai fost si altele.
Numai bine!

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Pentru ca habar nu am

| Hăgiul a răspuns:

Un singur raspuns: LulzSec. Uite-te pe youtube si ai sa vezihappy

| Al3xa97 a răspuns:

Pai daca nu ai mai intrat de ceva vreme pe hi5...vizualizarile incep sa scada chiar daca aveai multe. Fundaaa?