| Lollipop_2029 a întrebat:

Am o intrebare. deci este vorba mai exact de un coleg de clasa, intr-un timp ne-am inteles foarte bine ba chiar ieseam si in oras, la scoala ne intelegeam de minune, radeam deci chiar ne impacam foarte bine. Nu stiu cum se face ca de la un timp nu ma mai baga in seama deloc. nu stiu de ce, nu ne-am certat, nu i-am facut nimic, nu l-am suparat(cred) cu nimic, dar totusi nu inteleg ce are. dintr`o data asa! ma puteti ajuta? poate ati trecut prin situatii asemanatoare. pls. funda :X

Răspuns Câştigător
| daniela36783 a răspuns:

Sa sti ca exista mai multe motive
1.sa indragostit, are prietena si e geloasa si din cauza asta
2. poate lui ai placea de tine, si tu acum ai prieten
3. poate cineva ia bagat in cap fel si fel de prosti despre tine si despre prietenia voastra
4. poate din cauza parintilor
sper ca ti-am fost de ajuror
succes
vreau funda

1 răspuns:
| Coconut a răspuns:

De ce nu incerci sa vorbesti cu el? poate el crede ca de fapt tu esti cea care nu il mai baga in seama pe el si de asta s-a suparat. sau poate a aflat ca ai zis ceva despre el, etc. cel mai bine e sa il intrebi daca are ceva. daa iti va raspune ca nu are nimic, si va continua sa te ignore, explica-i cum te simti si poate ce simti pentru el( nu neparat dragoste, dar o prietenie simpla). succes:*