| HottestBarbiesOnTumblr a întrebat:

Buna love struck ceva baietii, fete dornice de niste conversatii?batting eyelashes vreau sa am multi prieteni kiss daca vreti lasati-mi un msj daca vreti id meuwinking

Răspuns Câştigător
| YourSweetAngel a răspuns:

Hey:*...bna ideea...pentru a'ti face mai multi prietenibig grin:*

6 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Ce vârstă ai? :]

| MihaiN1 a răspuns:

Mihai.1995

| ladygaga a răspuns:

Vrei sa ai prieteni virtuali?
Mai bine gaseste.ti unii reali.

| 4l3x a răspuns:

Daca ai dori sa imi dai id taubatting eyelashes big grin si eu st dornic de conversatie, de la un tmp ma plictisesc rau de tot, ma cam cert cu prietena, prieteni nu prea am si as dori sa imi fac big grin

| Joe_9187 a răspuns:

Oare ce varsta ai? thinking

| HottestBarbiesOnTumblr explică:

@ladygaga e bine si virtuali important e sa am cu cine sa cimunicbatting eyelashes
sunt o persoana sociabila love struck