| pa1r0c13 a întrebat:

Buna :X cum pot sa-i conving pe ai mei sa ma lase in excursie?:d sad

Răspuns Câştigător
| alexa007 a răspuns:

Daca nu au destui bani sa-si permita sa-ti plateasca excursia trebuie sa intelegi si u

Daca este o excursie cu clasa poti spune ca iti doresti foarte mult sa te distrezi impreuna cu colegii tai si ca poate este ultima ocazie a ta sa mergi impreuna cu ei intr-o excursie

Daca le este frica sa se intampla ceva rau poti spune ca sunt si adulti prin preajma.

Poti sa incepi sa iei note bune, sa fii cuminte

Sper sa-ti fie de ajutor

2 răspunsuri:
| TheOriginalUser a răspuns:

Pai spune-le ca esti destul de matura astfel incat sa poti merge si tu in acea excursie

happy

| gggggggfhdf a răspuns:

Stargeti bani si si rogai ca dai u bani si ca poti sa te descurci