| Pentea_George_1997 a întrebat:

Cum sa-mi conving parintii sa ma lase intr-o excursie in Timisoara (sunt din oradea )?

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Probabil parintii tai sunt speriati sa te lase in respectiva excursie din cauza multora evenimente urate care sau intamplat in ultima perioada. aratate la tv.Este de inteles de ce parintii tai nu te lasa sa mergi ..Ar trebui sa te puna si pe tine pe ganduri. si una peste alta probabil nu are incredere in tine.probabil esti foarte imatur si nu ai incredere sa te lase. pe mana " altora..cu scuzele de rigoare fara sa vreau sa te jignesc. probabil daca le vei promite ca vei avea foarte mare si multa grija de tine sa nu dai de belele sau doamne fereste sa te intorci cu picioarele inainte scuza mi gluma macabra dar ai vazut ce s-a intamplat in ultima perioada in diverse excursi ultima vezi fata care a cazut din tren! Tot la fel la intoarcerea dintr o excursie! ok?

| Pentea_George_1997 explică (pentru VadTot):

Da mergem pentru niste experimente de fizica cu toti profesorii si dupa aceia la iulius mall

| 00Criss00 a răspuns:

Cel mai bine e sa te porti frumos cu ei sa te dai bine pe langa ei sa iei note mai bune si cand ii prinzi in toane bune intreaba i
succes!
funda?