| Gaaabytza a întrebat:

Cum sa il conving pe tata sa ma lase in excursiecrying...Please help me. Vreau cat mai multe raspunsuri[Funda]:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Promite-i ca vei lua note mari(dar sa nu cumva sa nu te tii de promisiune rolling on the floor)
2. Spune-i ca majoritatea copiilor din clasa merg in excursie.
3. Spune-i ca profesorii sau cine organizeaza excursia au spus ca acolo unde mergeti este un loc minunat si ai vazut si tu cateva poze pe net.
4.Asculta-l in zilele astea in care trebuie sa obtii acordul lui, fa-i se spune el.
5. Spune-i unei prietene de-ale tale sa il convinga.
Funda?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca e obligatoriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofera funda promisa cuiva

| Fantastic7 a răspuns:

Pișă ochii în fața lui.O să i se facă milă și în final cred că o să te lase. smug

| DragosteDePrimavara a răspuns:

1.Spune-i ca il ajuti o saptamana la ce treaba are el cu tine.
2. Spune-i care este motivul pentru care nu te lasa...
apoi...il abordezi cu,, Tu chiar nu ai incredere in mine?!'' sau,, Daca tu nu participai in excursii pe vremea ta asta nu inseamna ca trebuie sa ma pedepsesti pe mine!''