| Anaa_6343 a întrebat:

Buna :-x! Da-ti si mie niste statusuri de gen: -Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare!happy
Zambesc si gata, stiu ca se ntoarce roata!
De azii am un singur scop sa pun fericirea mea pe pimu loc!
Fundaaaaaaaaaaaaaaa:-x!

Răspuns Câştigător
| ForEver_2956 a răspuns:

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste!

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge, demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi

De cate ori vad visele cum se sfarsesc, de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!