| deea2sabau a întrebat:

Vreau si eu cv statusuri cu,, proverbul intr-o zi se-ntoarce roata"

Răspuns Câştigător
| Mariana2B a răspuns:

Trece una vine alta si se mai intoarce roata...
Azi sunt jos maine iar urc si la toti va fac in ciuda :p
Jos sunt iar si multe-ndur dar cum roata se intoarce am sa ma ridic si pe voi va las in urma
Prietenia uneori e o prostie, cand tie lumea mai draga te trezesti ca tea tradat da e o vorba tare dulke intr-o zi se-ntoarce roata
Pe sub stele pe sub luna trec si eu indurerat...ca fraieri din lumea asta nu ma lasa sa zambesc
Viatai grea da si frumoasa, e neagra dar si luminoasa, e un nor negru si gros dar si un soare dulce big grin
Pt toti cei care imi vor raul va transmit ceva chiar de azi sunt la pamant maine u ai sa fii mai jos :p
Peste varf de ramurele trec tarfele pe rand una proasta una fitoasa si pe rand pe rand pe rand la toate le dau clasa laughing laughing laughing
Pe o foaie de hartie imi sunt numarate esecurile...nu te bucura mai tarfa ca se-ntoarce pagina
Sper ca te-am ajutat ceau ceau happy