| bby a întrebat:

Buna love struck dati-mi si mie cele mai frumoase urari de la multi ani kiss pe care sa ii pun unei prietene pe peretele de facebookwinking care imi e ca o sora kiss fundita love struck

Răspuns Câştigător
| AdrianaSmileBă a răspuns:

Fiecare an este o carte cu 365 de pagini goale. Creaza in fiecare zi o capodopera, folosind toate culorile vietii... si in timp ce scrii, zambeste! La multi ani mata mea!:X

Iti doresc sa mergi pe un drum numit VIATA, sa te impiedici de un ciob numit NOROC, sa cazi intr-o prapastie numita FERICIRE, si ca culegi o floare numita IUBIRE![La multi ani!]

Astazi de ziua ta, toti in cor iti vor canta, La multi ani si sanatate, fericita sa fi in toate. La multi ani!

Din adincul sufletului iti doresc ca anii ce se skurg sa treca precum razele soarelui mingiie o trestie umeda si batuta de vint, precum iubirea alina sufletele.Sa fii fericita si mereu insotita de cei care merita sa te iubeasca! La Multi Ani!:X

Astazi, fiind o zi frumoasa, Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii, Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii, Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata, Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire, Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste, LA MULTI ANI din partea mea.

Cele mai calde ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri. Sa fii iubita si fericita in fiecare moment al vietii tale. La Multi Ani!

Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericita, iubita, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer La Multi Ani!

Nu te-am uitat si iti doresc sa ai o zi plina de impliniri.

Un cer albastru fara nori, In calea ta sa fie, Sa ai in viata numai flori, Noroc si bucurie.

La multi ani si mult noroc in aceasta zi speciala. Iti dorim sa ti se indeplineasca toate dorintele. Sanatate si numai bucurii.

Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet.

Sa fii mereu tanara, frumoasa si cu acelasi spirit vesel. Sa nu ne uiti nici la 100 de ani. Viata sa-ti ofere clipe minunate si bucurii nemaiintalnite.

Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele.

Fie ca aceasta zi sa-ti deschida poarta unui viitor plin de succese, Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, sanatate, impliniri si multa iubire! La multi ani!

La Multi Ani! Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume. Primeste urarile mele de bine si acesta minciuni nevinovate.

De fiecare data cand te uiti la aceste flori sa stii ca cineva, departe, se gandeste la tine. As vrea sa fie mai multe moduri in care sa-ti spun cat insemni pentru mine. Iti trimit cate un sarut ascuns in petalele fiecarei flori!

Cele mai calde ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri. Sa fii iubita si fericita in fiecare moment al vietii tale. La Multi Ani!

Un ocean de sanatate, un munte de noroc, un camion cu bani si un sincer La Multi Ani!

funditapuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Catelus cu parul cret
s-aveti jeep-ul in cotet
Si o vila cu piscina
Pe Madonna ca vecina
O lopata pentru bani
Un sincer La multi ani!

Funda te rog

| Skittles_9491 a răspuns:

Io zic ca asta e destul de draguta : Eu iti doresc iubire, O viata minunata si multa fericire. Sa nu plangi niciodata, Sa nu stii de necaz. Sa nu cunosti durerea si nici amaraciunea, Sa ii respecti pe toti, Sa te respecte lumea. Familia sa-ti fie frumoasa si unita. Sa nu ai vreun motiv sa fii nemultumita. Sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani, Iar eu iti urez un sincer: LA MULTI ANI! happy funda? puppy dog eyes