| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati urari de craciun/anul nouuuuuu foarte foarte frumoase funda

5 răspunsuri:
| LoveToHate a răspuns:

Iti doresc Craciun fericit si un an nou plin de bucuri!
Crezi ca acel cineva va avea un Craciun fericit doar pentu ca ii urezi tu asta? Nu, sarbatorile lui vor fi aceleasi cu si fara urarile tale, asa ca nu te mi obosi degeaba.

| C0nstantin a răspuns:

De anul nou: Sanatate si virtute, La Multi Ani! s-avem ce bea, manca si f.e.

| BreeTPU a răspuns:

Craciunul a trecut, pentru anul nou uite aici http://www.bree.ro/mesaje/anul-nou.php

| strumfverde a răspuns:

Hai noroc si sa traiesti, funda sa mi o daruiesti! happy

| AndreiBitea a răspuns:

La multi ani, si craciun fericit la toata familia ta sa fii sanatos si bucuros!