| ZUzulikii a întrebat:

Buna; x
Dati`mi si mie o >idee:
Peste 2 saptamana e ziua celei mai bune prietene ale >mele:
Ce sa-i cumpar?happy
Nam nici`o idee...
Cea mai buna idee >funda:batting eyelashes

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un parfum de firma
u orusa de machiaj
o bluza
o carte
o esarfa
ceva ce stii u ca isi doreste

| Pisicuța a răspuns:

Pai dane mai multe detalii despre acea prietena. Dar poti sa ii iei o poza inramata cu voi.Sa ii iei o bluza[aici tu ii sti cel mai bine gusturile], sa ii cumperi un CD cu muzica preferata.

| xToxicObsession a răspuns:

Pai depinde ce ii place happy Iai o bluza love struck, un parfum, machiaje, accesorii love struck Ce crezi tu ca ii se potriveste mai bine love struck Daca iti cunosti cu adevarat prietena o sa stii ce sa ii cumperiwinking. :*

| HeartBeat_2094 a răspuns:

Mai zuzu love struck ar fi ok sa ai iei un ursulet`. mai mare laughing sau un animal. adevarat ` :*. daca e pr. ta adevarata ii sti gusurile alege` ce e cel mai bun pentru ea succes >big grin