| anonim_4396 a întrebat:

Buna!love struck Mi-am ales numele pentru mess "fata lui tata". Ma intrebam daca ma puteti ajuta sa fie scris altfel cu inimioare sau diferite semne. Dau Fundalove struck:*

4 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Http://www.facebook.com/......malink.php uite scumpa intra aici:* da``i cerere de prietenie! Si uita-te pe wallul ei... o sa iti apara k a postat ceva semne! If ff multe, alege de acolo :*

| dreamgirl16 a răspuns:

Din pacate aici nu pot sa public chestiile alea, success~~ >big grin

| Pandacorn696 a răspuns:

Dai start apoi all programs,acesories, sistem tools, caracter map apoi iti alegi de acolo tot ce vrei semne muzicale si litere foarte multe cred ca 1000 aa si inimioare ♥

| Canyounot a răspuns:

XXFaTa♥lUi♥taTaXx