| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma tund exact asa http://www.google.ro/......tp?/imgres cum ar trebui sa ii spun coafezei ca vreau sa ma tund?

6 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Iei poza asta cu tine! Nu e rusinos si ea isi va da seama mai repede cum vrei sa arati si ce are de facutwinking

| Candice a răspuns:

Nu poti sa te tunzi exact asa. Fata din imagine a fost aranjata cu produse cosmetice, etc etc., i-au indreptat parul. Mergi la coafor. Acasa sigur nu reusesti ceva artistic ca in poza laughing

| SnowBella a răspuns:

Spune`i ca vrei o tunsoare asimetrica. Ideal ar fi sa-i arati poza...
---
Think clear!

| PiTiK_6085 a răspuns:

Spune-i sa te tunda asimetric, parul din fata o sa fie mai lung decat cel din spate.Bretonul fetei e pe o parte numai ca e facut cu placa, de aia ii sta asawinking.

| Emma_8665 a răspuns:

Fetei din imagine ii sta bine dar tie nu se stie daca o sa iti stea ca a iei a ei este asezata cu fixativ si mai multe parerea mea ar fi ca nu ar trebui sa te tunzi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

App skz ca link are 1km da altfel nu stiu cum ar fi trebuit sa il copybig grin