| stephanixx a întrebat:

ziceti-mi si mie lucruri de facut vara sa nu te plictisestii.

Răspuns Câştigător
| EddyEnergyStar a răspuns:

Te duci la mare sau la munte, te joci cu prietenii(cu biclele sau pe jos) sau iesi in oras, te duci la picnik cu familia la un gratar, te bati cu baloane cu apa cu prietenii sau,(daca stai la bloc) le poti arunca de la etaj in cap la oamenii de pe strada, sau alte chestii d'astea distractive, jocuri cu prietenii etc...
sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Citești,ieși cu rolele, alergi, ieși cu prietenii.

| alexs99 a răspuns:

Te apuci de un sport, stai pe afara cu prietenii, te plimbi prin parc, te duci la strand sau la mare/munte.

| Geryking a răspuns:

Daca stai acasa poti sa incepi cu ptrietenii o bataie cu pistoalele cu apa. Daca esti la mare poti sa incerci sa inoti (in caz ca nu stii) te plimbi pe plaja (daca esti la mare). Poti inota in piscina (daca ai una) si seara poti sa mergi la o petrecere.