| Diduu a întrebat:

Bună, ziceti-mi si mie niste intrebari haioase pentru oracol.

cele mai multe si haioase are funda:X

2 răspunsuri:
| AlExAnDrU_7476 a răspuns:

) Pai.sa vedem...ce zici de: Mai esti virgin/virgina? Daca da, atunci cand ai vrea sa nu mai fi?; Daca ai castiga intamplator la un concurs printre multe premii si un vibrator, ce ai face cu el?;
Daca ai putea sa transformi pe oricine intr'un ursulet de plus pe cine ai alege? Si ce ai face cu ursuletul tau?;

| Barbielifeinplastic a răspuns:

Cum te vezi peste 51 de ani?/Daca te vezilaughing Ce ai face daca copii tai ar fi rai, golani? etc. Cum vezi baiatul ideal?