| MihaitsaMitza a întrebat:

am 16 ani si 6 luni, si vreau sa fac si eu bani de buzunar, daca imi puteti oferii unele site-uri de promotii care au nevoie de oamnei, sau orice altceva va rog spuneti-mi, multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Mihăiţă dacă ai 16 ani poţi lucra la o pizzerie sau un restaurant, hotel ce vrei tu, cu acordul şi semnătura părinţilor.
De exemplu te poţi angaja într-un bar de noapte ca barman, sau la un hotel restaurant ce vrei tu.
Îmi dai şi mie o fundiţă?

1 răspuns:
| MihaitsaMitza explică:

Hello, nu pot munci in timpul saptamani, fiindca ma duc la scoala, si stiu ce pot sa fac, dar am lasat acest anunt poate imi lasa cineva un site, id ceva.