| Lorena1811 a întrebat:

Am depus pe 8 octombrie actele la scoala pentru alocatie( am facut 18 ani). Eu am cardul la Raiffaisen. Pe ce data se baga alocatia?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca data de virarea a banilor de alocatii si pensii, este in functie de numele de familie, ca se dau in ordine alfabetica.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Gretta raspunde aiurea. Alocatia se baga intr-o singura zi. La BT se baga in 21 ale lunii. Cred ca si la Raiffeisen la fel ca si cu pensiile tot asa fac.