| ByCretzu a întrebat:

Am facut 18 ani si eu nu am mai luat alocatie si am depus actele la scoala ca sa o iau si nu stiu cand imi vine..precizez ca am depus actele pe data de 13 noiembrie anul acesta si nu stiu din ce luna imi va veni

2 răspunsuri:
| Scarmaz a răspuns:

Is cam in aceeasi situatie cu a ta doar ca eu am depus dosarul in octombrie si mi s-a spus ca voi primi banii luna viitoare....in cazul tau ar fi probabil ianuarie cel tarziu

| ByCretzu explică (pentru Scarmaz):

Multumesc am aflat eu si cica vin dupa 2 luni dupa ce depui dosarul