| tymo20 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.De peste 10 ani (din copilarie)vad linii si puncte care plutesc(fotopsie). Acestea sunt permanente.Am citit ca poate fi dezlipire de retina. Poate fi dezlipire de retina si daca mi se intampla asta de atata timp? Trebuie sa precizez ca nu vad bine la distanta de cand ma stiu.

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Un control cu un specialist care chiar stie ce zice te va lamuri mai bine decat sa ceri niste presupuneri de aici.
Bafta!

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Eu zic să mergi la doctor. Numai el poate să ştiu cert ce ai. Ar fi trebuit să mergi de mult la specialist. Nu mai întârzia pentru consult.
Succes! Pa!