| RaduAsSilver a întrebat:

Buna Ziua! Am o intrebare. Doresc sa merg la o facultate de "Inginerie Industriala - Tehnologia construcţiilor de maşini". Acest "Constructii de masini" se refera la masini Auto? Sau diferite masinarii, ca nu inteleg.

2 răspunsuri:
| Chillcs a răspuns:

La diverse masinarii, de obicei la masinarii care fac automobile

| MissDyDee a răspuns:

Din cate stiu eu se refera la masinarii de orice tip..nu cred ca si de masini auto se ocupa sectia asta..acum sper sa nu ma inselthinking