| anasiatat1235678fgre a întrebat:

Am o urgenta mare. Daca am nr de telefon al unei persoane de care ma intereseaza sa aflu detalii despre acea persoana fara sa ii dau mesaj pot afla precum contul de Instagram, Facebook etc? Va rog ajutati-ma dau fundita celui mai sincer raspuns!

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu poti. Doar daca intrebi persoana respectiva.

Daca te referi sa cauti dupa numarul de telefon intr-un motor de cautare facebookul si instagramul... imi pare rau, dar nu poti ^_^

Eventual sa cauti anunturi pe astfel de pagini de vanzari. Poate a pistat acolo ceva.