| ade2299 a întrebat:

Stie cineva cum pot afla ip-ul unei persoane care mi-a trimis mesaje pe facebook? Va rog mult sa ma ajutati. Eu banuiesc cine este acea persoana, deci ii cunosc si contul real. Si as vrea sa vad daca ip-ul presupusei persoane este acelasi cu ip-ul contului real al acesteia.

De pe e-mail e usor sa aflu, dar aici. chiar nu stiu. Va rog raspundeti cat mai repede! Multumesc aniticipat pentru ajutor! sad

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Nu se poate.

| ade2299 explică (pentru 0rlando):

Hmm. si nici nu pot afla daca cele doua conturi apartin aceleiasi persoane? Fara a sti neaparat ip-ul.

| adrew a răspuns:

Daca ai primit ceva amenintari sau injuraturi, sau santaj de persoana data, adreseazate politiei, ei pot afla

| 1AmTheJoker a răspuns:

Frate stii ca la facebook folosesti un e-mail cu care sa te loghezi... intri pe acel e-mail si o sa ai e-mailuri in care o sa scrie. X a comm... si afli de acolo