| adasima42342 a întrebat:

am primit niste lazi de armament de razboi goale si vreau sa le vand. este legal sa le detin si as putea sa le vand fara nicio probloema cu politia? funda.

3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Caută pe internet cluburi de pasionați pentru obiecte de război. Dacă, sunt veritabile, într-o stare acceptabilă, poți lua bani frumoși.
Sau mai ușor, dacă există un anticariat la tine în oraș, mergi și cere ajutorul.
Repet, originale, o stare acceptabilă, pot valora mai mult decât a-ți spera!

| Plato a răspuns:

Daca sunt doar niste lazi, fara niciun fel de munitie/armament/explozibil, nu ar trebui sa fie vreo problema. Poti verifica daca vrei sa fii 100% linistit.

| Stropdeploaie a răspuns:

Sigur n ai tras ceva pe nas?