| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! Am si eu nevoie de niste ajutor, situatia sta exact asa tata are 2 masini si eu vreau sa mai cumpere una, dar el zice ca nu ii mai trebuie. Cum sa fac sa il conving sa o cumpere?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă el deja are 2 și crede ca nu mai are nevoie de alta nu ai cum sa îl convingi. Decât dacă ii e utila poate ai vreo șansa sa discuți cu el și sa ii expui beneficiile, sa o compari cu ce nu au celelalte.

2 răspunsuri:
| Trixt3r a răspuns:

Deschide PowerPoint si fa o prezentare in care ii explici de ce este benefic pentru el sa-si deschida un parc auto, incepand cu 3 masini si apoi facand extinderea de acolo.

Success.

| Ajutor7654 a răspuns (pentru Trixt3r):

As vrea sa o cumpere pentru el nu pentru revanzare sau parc auto.