| Fmoviess_Fmoviess_Emil_1981 a întrebat:

Buna ZIua! Am si eu o problema...AM un nokia c3-00 iar cand inchid apelu mi se albeste ecranul. telefonul este nou, decodat, nu a picat niciodata. Pur si simplu cand inchid convorbirea mi se stinge ecranul si vreau sa stiu daca a mai patit cineva asta. si va rog daca stiti cum se repara nu ezitati sa zicetihappy

Răspuns Câştigător
| magdalena1999 a răspuns:

Am si eu la fel Nokia c3 cu multe butoane dar mie nu mi se albeste ecranul dar du-l la reparat

1 răspuns:
| onitzZza a răspuns:

Si mie imi face la fel
Ce ai facut?