| xshameless a întrebat:

Am si eu o problema grava. Am un aparat de fotografiat si cand faceam o poza obiectivul s-a dat in spate (era sprijimit de geam) si dupa totul s-a vazut blurat si cand l-am inchis obiectivul s-a dat in zoom in la maxim si asa a ramas. Cand il deschid apare doar "intro-ul". Ce as putea sa fac? Fiti cat mai optimisti, va rog. laughing) (scuzati categoria dar am nevoie urgent de un raspuns)

1 răspuns:
| DeliaCute a răspuns:

Mă,cum ai putut sa ii faci asa ceva obiectivului? Te-ai dezbracat in fata lui s-a rusinat saracul de aia s-a dat in spatelaughing