| CatalinCata1806 a întrebat:

Am un prieten care a dat admiterea la politehnica.Notele luate la admitere se afiseaza online? Stiti cumva cand? Iti puteti da un link va ra rog cu site-ul unde pot gasi rezultatele?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Le gaseste cel mai probabil pe site ul facultatii la care a dat admitere. Noi in mod logic nu putem sa iti dam un link avand in vedere ca habar nu avem la ce facultate si la ce universitate a dat admitere

| CatalinCata1806 explică:

A dat la Electronica si Telecomunicatii

| suntserios a răspuns (pentru CatalinCata1806):

Pai sa intre pe site ul facultatii ca acolo o sa gaseasca cel mai probabil rezultatele. Nu le va gasi pe TPU si nici pe site ul dedeman.