| anonimala2014 a întrebat:

Am venit aici ca sa va cer sfatul pentru o problema cu care ma confrunt..Am 15 ani jumate si sunt foarte paros, ceea ce ma rusineaza foarte tare. Vreau sa va intreb daca stiti cum sa trec peste aceastra problema, deoarece vine vara si mi-ar fi rusine sa dau tricoul jos...http://postimg.org/image/kgcyh45np/9044f3f9/
Poza e facuta pe abdomen, nu mi se pare normal ca la varsta mea sa ai par pe burta si pe piept.

Răspuns Câştigător
| SoranaCs a răspuns:

Ba da, este foarte normal. Dar este putin cam dezgustator sa ai par, majoritatea baietilor se epileaza, da suna putin ciudat dar asa este. Pe abdomen te poti epila cu o crema epilatoare, dar pe picioare nu stiu ce sa zic, dar trebuie. daca esti foarte slab nu te epila pe picioare, o sa arati ca un schelet.

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu pune bigu pe burta, nici pe picioare, iti recomand masina de tuns, o pui pe cel mai mic numar, astfel mai scapi si de par si nici nu iti atinge lama pielea.

| hhhapciuuu a răspuns:

Epileaza-te. cu ceara, crema epilatoare. vezi tuwinking