| GYGYLATINO a întrebat:

Buna ziua as dori sa stiu si eu daca se poate creea o pagina de facebook ca sa pot sa fac publicitate la anumite produse etc sau firme contra cost adica sa ma aleg cu un comision din publicitate pe facebook se poate? si spuneti-mi daca da ce trebuie sa fac.

2 răspunsuri:
| Georgian2Adiv a răspuns:

Eu ma ocup cu asa ceva, am mai multe pagini de Facebook pe care postez des, de cate ori pe zi chiar.

Intre postarile cu statusuri, poze, clipuri amuzante mai pun si cate o postare cu reclama prin afiliere. Marketingul afiliat se bazeaza pe rezultate, astfel pentru o vanzare realizata prin pagina ta de FB primesti un comision variabil. Ca programe de afiliere iti recomand proftishare.ro (campania eMAG merge cel mai bine la mine) si 2parale.ro (sunt multe magazine de fashion ce merg).

Daca te intereseaza te pot ajuta gratuit, trimite-mi mesaj privat sau posteaza aici. Pot posta instructiunile public, doresc sa ajut pe toata lumea nu numai pe tine.

| GYGYLATINO explică (pentru Georgian2Adiv):

Da te rog mult ajuta-ma mersi mult de raspuns