| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, considerati ca barbatii in zilele noastre stiu sa va abordeze " agate ", daca da, care stil va place cel mai mult? Sau considerati ca barbatii in zilele noastre nu stiu cum sa va abordeze, daca nu spuneti ce ati dori voi sa schimbe, cum i-ati vedea in viziunea voastra sa va abordeze intr-un mod in care sa va placa? Aceasta intrebare vine in ajutorul nenumaratilor baieti care au probleme de timiditate cu fetele, fata care raspunde intr-un mod cat mai clar (dupa parerea mea), va primi medalie.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sa fie spontan, amuzant si sa nu aiba atitudinea aia de disperat gen : o femeie trebuei neaparat sa ma dau peste cap s-o agat!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu chiar te astepti sa isi raspunda fetele sincer, nici ele nu stiu ce vorm, spun ca vor un baiat cuminte, de casa cand la vezi in realitate ce crezi vei opusul, aia care spun ei ca vor sunt in zona prieteniei iar badboys iubiti lor

| Misteryy a răspuns (pentru RAY):

Salut Ray, o sa ti raspund la intrebare si dupa te-as ruga si pe tine si pe ceilalti sa va rezumati fix la intrebari, eu spun ca vom primi un feedback bunicel, mai ales cei mai fara experienta, baiatul cuminte pentru femei = baiatul serios si devotat unei relatii, bad boy pentru femei = barbatii descurcareti, dezghetati, cu abilitati emotionale ridicate, de aceea am pus si intrebarea pentru ca barbatii nu pre inteleg ce vor femeile si vice versa, exista din ce in ce mai multe sterotipari, nu lua ca atare ce ti spun femeile, nu le poti judeca pe toate, nici noi barbatii nu stim ce ne dorim cateodata cu adevarat, iti multumesc pentru intelegere.

| RAY a răspuns (pentru Misteryy):

Femeile ce vor nici ele nu stiu pentru ca nimeni nu stie ce anume i place, e ceva la nivel de subconstient

| Freya1 a răspuns:

Sincer marea majoritate a baietilor din ziua de azi au drept modele cocalarii si taranii, deci clar nu imi mai place cum se abordeaza situatia azi.
Mie imi place stilul clasic ce ma cucereste prin felul lui de a fi, prin iubire, respect si daca se lauda cu ceva ala sa nu fie bmw-ul lui ci faptul ca munceste, poate intretine o casa si creste un copil ceia ce azi intalnesti rar.
Eu consider ca am ajuns acum atat de rau incat femeile fiind statistic mai multe decat barbatii incep sa se mutileze prin operatii estetice sa aiba ceva mai mare si bun decat altele ca sa iasa ele in evidenta in fata cocalarului cu bmw ce crede ca cu bani poate sa cumpere orice sau bani il fac om/barbat.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Ai pus intrebarea fetelor si ti-au răspuns doar baietii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam ase’
https://www.youtube.com/watch?v=lmXjldps9vY&feature=share

Fetele trimit semnale non-verbale când sunt atrase de un tip sau nu sunt atrase, si când sunt deschise sa fie abordat3, nu e chiar asa greu de priceput. Asta sa evite fiecare momente penibile.

| DianaDia3457 a răspuns:

Buna,Mistery! Parerea mea e ca majoritatea barbatilor din ziua de astazi nu stiu sa abordeze femeile intr-un mod decent si elegant! Exista insa si exceptii,insa majoritatea chiar isi uita bunul simt acasa. Majoritatea barbatilor sunt mult prea grabiti,de parca ar fugi trenul placerii de langa ei daca nu afla tot si daca nu insista la capitolul intalniri,chiar de la al doilea cuvant. Decent pentru un barbat e sa abordeze o femeie intr-un mod elegant.
Dragi barbati adevarati,aveti incredere in voi si abordati femeia frumos! Incercati fara sa fiti sufocanti sa aflati ceea ce o nelinisteste,ceea ce ii provoaca teama,fericire,ceea ce ii provoaca placere sau durere,ce carti ii plac sa citeasca,unde viseaza sa calatoreasca,ce si-ar dori si de ce ar avea nevoie sufletul sau in acel moment! Faptul ca pentru voi esential e in primul rand ceea ce e in mintea si sufletul ei,care sunt visele ei si trairile sale,faptul ca incercati sa intelegeti si sa descoperiti va face femeia adevarata sa se simta apreciata,o va determina sa va ofere ceea ce oferiti! Un barbat adevarat isi va gasi o femeie adevarata,care apreciaza aceste lucruri! Abordati ca si cum ati dori sa fiti abordati! Respectati ca si cum ati dori sa fiti respectati! Nu uitati ca tot ceea ce oferiti se intoarce! Apreciati sufletele sincere,complexe si frumoase! De astfel de suflete au barbatii adevarati nevoie! happy Fiti naturali,fiti toleranti,sinceri si investiti mereu in sufletele si mintile voastre! Respectati-va si iubiti-va, ca sa fiti iubiti si respectati! Nu va grabiti, analizati si fiti siguri ca luati deciziile potrivite, pentru ca tot ceea ce faceti si alegeti in prezent vă va afecta pe viitor, asa ca fiti intelepti! happy