| loredana112 a întrebat:

Bunicul meu a suferit un anevrism pe coloana. Fratele meu de 19 ani a suferit si el un anevrism cerebral congenital(mostenit).Il pot mostemi si eu, sora?

Răspuns Câştigător
| Gahbryella a răspuns:

Stai linistita si nu te panica, nu toti membrii familiei mostenesc boala.

| loredana112 explică (pentru Gahbryella):

Multumesc mult pentru raspuns, dar cand ma ridic de undeva de jos imi vine ameteala doar pentru cateva secunde iar de ceva timp ma doare capul in partea stanga si mai sus de frunte aceasta durere este pentru 5-10 sec.

| loredana112 explică (pentru Gahbryella):

Multumesc mult de raspuns, dar cand ma ridic de undeva de jos imi vine ameteala aceasta este de cateva secunde iar de ceva o saptamana ma doare capul in partea stanga si mai sus de frunte doar 5-10 sec.Ce am?

| Gahbryella a răspuns (pentru loredana112):

Pai sincer si eu am aceeasi problema..asta este si din cauza caldurii si la cap ar trebui sa iti faci un control, eu din cauza la durerile astea acum trebuie sa port ochelari dar mai trebuie sa merg la cateva controale deci mai bine du-tehappy

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Buna nu toti pot mosteni boala asta.