| TreiSurori a întrebat:

Buna ziua
Cadou de Valentines, sora mea vrea sa ii faca cadou prietenului ei cu care este de 6 luni.un breloc de chei. Idei ce ar putea scrie pe el? Si unde ar putea gasi?
As prefera sa imi raspunda baieti happy
mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea asta a surorii tale, de a face cadou iubitului ei un breloc de chei, este nu numai originala, dar si foarte practica.Si daca vrea sa graveze ceva pe el, cel mai indicat ar fi cred eu numele ei.Simplu.Ca ma gandesc daca s-or casatori, si si-or cumpara si ei un apartament-ceva, iar apoi vor divorta, brelocul s-ar intoarce tot la ea…

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La mine, in coltul blocului, este un astfel de magazin.

| grab a răspuns:

Se gasesc niste ateliere de personalizat brelocuri, cani, tricouri etc. Ar face bine sa puna pe breloc o poza cu sanii ei... si sigur o va avea mereu... "la cheie" happy

| KodrutZ a răspuns (pentru grab):

Geniala asta. Desi ar fi de preferat macar cu buricul, ca sa nu discutam de mai jos. In alta ordine de idei, pe la magazinele cu chestii personalizate din malluri tot gasesti bazaconii cu "cel mai bun iubit" si alte mesaje de genul.

Răspuns utilizator avertizat