| catthshshshs a întrebat:

Ce as putea sa ii fac cadou prietenului meu de Paste? As vrea cateva idei, va rog...happy

Răspuns Câştigător
| laura64 a răspuns:

Un iepuras. In cos langa acesta poti pune cate ceva legat de aceasta sarbatoare.

3 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Eu as opinia sa-i duci un Album foto, in care sa pui o fotografie a ta, care este cea mai buna, precum si fotografii pe care le aveti impreuna, cred ca aceasta ar fi o amintire frumoasa, mai ales ca urmeaza sa fiti impreuna, pentru totdeauna.
Poti sa-i duci si ceva lucruri folositoare ca de exemplu: o caseta cu lotiune de fata, sprey deodorant sau poti sa-i cumperi o carte buna daca ii place sa citeasca, ori un tricou ca si asa vine timpul cald. Te orientezi tu, in raport de cum ii cunosti gusturile.

| foxi a răspuns:

Legi o fundita rosie de parul pubian si te prezinti la el!

| Irina117 a răspuns:

Un parfumhappy
o bratara sau un lantic din argint sau aur
ceva de imbracat

nu stiu...blushing