| GicaBastanuCartierelor a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul eMAG? Sunt seriosi? Ati cumparat voi de la ei? A da. Mai am o intrebare, este de calitate acest telefon in functie de pret, functii, calitate. http://bit.ly/LV3P4W Multumesc!

1 răspuns:
| AndreeaStixuleț a răspuns:

Sunt foarte seriosi si bine pregatiti! Eu mi-am cumparat de acolo, tableta, husa, telefon, stick si jocuri pentru ps3. Ti-l recomand cu incredere. Cat despre telefon, da, este foarte OK! O prietena de-a mea are si este foarte multumita de el.