| Mădiiiiie a întrebat:

Buna!. Ziua celei mai bune prietene este saptamana asta, si m-am gandit sa-i fac un cadou mai special, ma gandeam la ceva cu One Direction, pentru ca adora trupa. Dar o alta prietena mi-a luat-o inainte si acum nu mai am idei. Nu le prea am cu cadourile speciale, cu ideile, sau d-astea. Daca voua va vine vreo idee va rog sa o spuneti. Dau funda happy!

Răspuns Câştigător
| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat sa ii iei ceva, poti de exemplu sa va intalnitti si sa mergeti undeva si sa va distrati toata ziua sa mergeti la mac sau sa beti ceva in oras sa va distrati! sper sa gasesti ceva oricum daca e o prietena buna se va bucura cu totul! :* mult succes

2 răspunsuri:
| aLex22andra a răspuns:

Uite niște variante:
Poți sa ii iei ceva de imbracat, un obiect vestimentar interesant sau mai multe, dar sa fie pe gustul ei, daca o cunoști bine sigur nimeresti tu ceva, pe urma un obiect mai special de exemplu o cana cu dedicatie potrivită pentru ce ai vrea sa-i transmiti sau lumanarele parfumate si ceva de ornament ca sa- si pună la ea unde sta pe urma o ciocolata o felicitare si gata!
Sau cumpara-i o carte care crezi ca i-ar plăcea, o geanta( mai mare sau mai mică) ceva dulce si o floare.
Sau o rama foto cu o poza cu voi doua inauntru, cea mai reușită si frumoasa care o ai cu o scrisorica sau felicitare o Cutie cu praline si atât.
Din variantele mele poți alege cum vrei cum ți se pare tie mai frumos si cum iti permite si bugetul desigur!winking

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Mersi pentru fundita! happy :*