| crissti a întrebat:

SVS happyam si eu o intrebare, a fost ziua celei mai bune prietene si normal, i-am zis la multi ani dar atunci nici unul din noi nu eram in oras(ziua ei a fost pe 26 iulie)si am vb cu ea pe mess.acum e la tara si saptamana viitoare vine inapoi si ma gandeam sa ii fac un cadou. nu neaparat ceva "impachetat" ma gandeam sa mergem impreuna la un suc, un film sau eu prajitura...credeti ca e o idee buna happy?

1 răspuns:
| vivigirl a răspuns:

Iesiti la un film si fa tot posibilul ca aceea zi sa fie una speciala happy.