| aigi1 a întrebat:

Buna ziua cine ma poate ajuta si pe mine? vreau sa imi iau un telefon la abonament dar nu stiu care sunt mai bun cu touch sau cu tastatura querty? eu vreau sa imi iau nokia C3 dar nu stiu cat de bun este.

Răspuns Câştigător
| Veyron a răspuns:

Ai face cea mai buna alegere de l-ai cumpara pe Nokia C3.
Este un telefon bun si rezistent atata timp cat il ingrijesti si tu, camera de 2mp, buna deoarece este de la Nokia o rezolutie de 1600x1200 pixels cat un wallpaper, are Wireless (gen Bluetooth dar foarte avansat viteza mai mare ) te poti conecta la un pc sau la un modem de net cu Wireless avand viteza ca pe pc, card slot suporta pana la 8 gb. Eu ti las recomada este foarte bun si cool ca designe. Mai multe detalii viziteaza siteul telefonultau.eu.
aici ai si un review http://telefonultau.eu/products/Nokia-C3-Golden-White.html

6 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Deci aigi. daca esti fata?laughing si probabil ca esti (NU e rasism.e vorba de gusturi si ce ti se potriveste mai bine) eu iti recomand un telefon cu touch si anume Nokia 5800tongue un telefon foarte bun (muzica, memorie, camera) si care tu fiind fata nu o sa ti se strice (nu l`am stricat eu si il strici tuhee hee) eu il am de 2 luni si sunt foart multumit de el, tinand cont ca este Nokia precizez ca bateria este foarte buna si exceleaza in toate capitolele.are si 3g si multe altele...sa nu te superi pe mine dar nu vad o fata cu "ditamai" c3. Sper ca ti-am fost de ajutor in a lua o decizielaughing "cruciala" :* bafta

| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Cel mai bun este cel cu tastatura qwertywinking ala cu touch se strica repedehappy eu am cu tastatura qwertybig grin sper ca te-am ajutat! succes

| gabriela10 a răspuns:

Deci eu as alege orice in afara de telefoane cu touch, sunt varza(din pacate am si eu unul). Despre Nokia c3 pot sa-ti spun ca e foarte bun,au niste prietene,bateria tine mult,poze frumoase, ai slot pentru card, poti intra lejer pe net etc!happy

| aigi1 explică:

Nu sunt fata straight face

| Veyron a răspuns:

Mai bine tiai cumapra un iPhone 4 si gata eu il am de 5 ani si nici macar o zgarietura sau mai bine o tableta Apple. Si apropo cel mai bun, cel mai scump. Voi chiar credeti ca toata lumea isi permite orice telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefon din ala are mama. Si nu e cine stie ce de el. Doar tastatura diferita, insa are cam aceleasi functii ca unul mediocru gen Nokia 1680. Cat despre cel cu touch gasesti informatii aici : http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t708207.html.
Acum tu decizi, dar stii ce e naspa la touch, ca se duce in timp.
Sper ca ti-am fost de folos.
Bafta.