| Lucasneagu1234 a întrebat:

Buna ziua=cred ca sunt gay,am o actractie pentru baieti si cand ma uiti la un baiat si im place de el mi se ridica penisul, ce ar trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa mai cresti cativa ani, ca sa fii sigur ce esti, fiindca ce ti seintampla azi poate avea si alta cauza, infleuntata de vederea organului sexual masculin la wc-ul de la scoala si erectia apare sopontan.

| Alina0124 a răspuns:

Să te accepți

| MarcusAureliuss a răspuns:

Sa iti dai doua palme. Cine te aproba este doar o scursura a societății și vrea sa fii nimic ca și ea

| Eliza888 a răspuns:

Nimic, sa fii tu.